خرید گیفت کارت معتبر و ارزان با تحویل فوری

گیفت کارت چیست؟

گیفت کارت‌ (Gift card) به عنوان یکی از ابزارهای محبوب و رایج هدیه‌دهی است که در سال‌های اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌ است. زمانی که به یکی از دوستان یا آشنایان یکی از این کارت‌ها را هدیه می دهیم آن شخص می تواند از این کارت برای خرید کالا یا خدمات از فروشگاه‌ها و سرویس‌های مختلف استفاده کند. در این مقاله، به معرفی انواع گیفت کارت، مزایا و معایب آنها، و کاربردهای مختلف آنها می‌پردازیم.

خرید گیفت کارت از سایت علی بابا پیز

معرفی گیفت کارت

گیفت کارت‌ ها به عنوان یک کارت‌ پیش ‌پرداخت شناخته می‌شوند به عبارتی یک کارتی است که هزینه آن قبلا پرداخت شده است و مبلغی را به عنوان شارژ در خود ذخیره دارد. گیفت کارت ها به دارنده آن ها اجازه می‌دهند تا با استفاده از مقدار معینی پول موجود بر روی کارت، کالا یا خدمات مورد نظر خود را خریداری کنند. این کارت‌ها معمولاً از فروشگاه‌های بزرگی مانند آمازون، والمارت، استارباکس و ... صادر می‌شوند و می‌توانند برای خرید کالاهایی مانند لباس، غذا و نوشیدنی، کالای الکترونیکی و هر نوع کالا یا خدمتی که در فروشگاه های اینترنتی یا سرویس دهنده های آنلاین ارایه می شوند مورد استفاده قرار گیرند.

ثبت سفارش آسان و تحویل فوری گیفت کارت از سایت علی بابا پیز خرید گیفت کارت

مزایای استفاده از گیفت کارت

کاربردهای گیفت کارت‌ها

گیفت کارت‌ها به عنوان یک راه آسان و مفید برای ارائه هدیه به دیگران شناخته می‌شوند، اما استفاده از آنها تنها در هدیه دادن محدود نمی‌شود و کاربردهای متنوعی دارند که در ادامه به برخی از کاربردهای گیفت کارت اشاره می شود:

 • هدیه دادن به کودکان و نوجوانان
  گیفت کارت‌ها به عنوان هدیه‌ای مناسب برای کودکان و نوجوانان شناخته می‌شوند، زیرا آنها را قادر می‌سازند تا خودشان کالاهای مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنند
 • پاداش کارمندان
  برخی از شرکت‌ها یا سازمان ها برای قدردانی از کارمندان خود از گیفت کارت‌ استفاده می‌کنند، و در مناسبت ها یا مواقعی که در نتیجه عملکرد آن فرد، شرکت یا سازمان به اهداف خود دست می یابد از این کارت ها به عنوان جایزه‌ استفاده می کنند.
 • هدیه تولد یا جشن
  یکی از بهترین و جذاب ترین هدایایی که می توان در جشن تولد یا سایر جشن ها ارائه داد گیفت کارت است به این دلیل که به افراد اجازه می‌دهذ تا خودشان هدیه مورد نظر خود را انتخاب کنند و هر آنچه دوست دارند تهیه کنند.
 • استفاده در برنامه‌های وفاداری
  برخی از شرکت‌ها برای جذب مشتری بیشتر و حفظ مشتریان فعلی و افزایش فروش محصولات و خدمات خود از گیفت کارت‌ها به عنوان بخشی از برنامه‌های وفاداری خود استفاده می‌کنند و آن را به عنوان جایزه‌ای برای خریدهای بیشتر یا وفاداری به برند به مشتریان خود هدیه می دهند.