Information

بیت کوین چیست؟

بیت کوین که اغلب به عنوان ارز رمزپایه ، ارز مجازی یا ارز دیجیتال توصیف می شود - نوعی پول است که کاملاً مجازی است. مثل نسخه آنلاین وجه نقد است. می توانید از آن برای خرید محصولات و خدمات استفاده کنید.
Information

MasterCard چیست و Visa card چیست؟

Visa و MasterCard هر دو شرکتی هستند که ترانش های شما را از طریق کارت های credit ، debit و یا prepaid انجام می دهند. آنها واسطه های بین شما ، بانک شما و یک خرده فروش هستند.
Information

PayPal چیست و چگونه کار می کند؟

PayPal راهی آسان و سریع برای ارسال و درخواست پول بصورت آنلاین است. می توانید پول (به خارج از کشور) را به خانواده ، دوستان ، فروشگاه های آنلاین و سایت های حراج مانند eBay منتقل کنید.
Information

کیف پول دیجیتال چیست؟ و تا چه میزان امن هستند؟

کیف‌های دیجیتال متشکل از یک رمز می‌باشند که می‌توان آن را مانند شماره‌ حساب در اختیار دیگران گذاشت. در دنیای مهندسی به این کد، کلید عمومی گفته می‌شود. این کلید در رمزنگاری مسئولیت مسیریابی را بر عهده دارد؛ اما این کلید اختصاصی شماست که اجازه باز کردن این کیف را می‌دهد.
Information

درباره آزمون بین المللی پذیرش پزشکی (IMAT)

IMAT یک آزمون پذیرش ۱۰۰ دقیقه ای مختص به موضوع به زبان انگلیسی برای متقاضیان دوره های پزشکی و جراحی و دندانپزشکی است.
Information

Airbnb (ایر بی ان بی) چیست و چگونه کار می کند؟

ایربی‌ان‌بی بستری را برای میزبانان فراهم می‌کند تا مهمانان را با فعالیت‌های اقامتی کوتاه مدت و مربوط به گردشگری اسکان دهند.
Information

GMAT® چیست؟

آزمون پذیرش مدیریت تحصیلات تکمیلی یا GMAT بخش مهمی از فرایند درخواست مدرسه کسب و کار است. GMAT یک آزمون استاندارد چند گزینه ای ، مبتنی بر رایانه و سازگار با رایانه است که اغلب برای پذیرش در برنامه های کسب و کار فارغ التحصیلان (MBA) در سطح جهان مورد نیاز است.
Information

آیلتس چیست؟

سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) برای کمک به شما در کار ، تحصیل یا مهاجرت به کشوری طراحی شده است که زبان مادری آن انگلیسی است. این شامل کشورهایی مانند استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان و ایالات متحده است.
Information

16 برنامه ای که به شما در سفر به جهان کمک می کند(قسمت1)

در اینجا ۱۶ مورد از بهترین ها وجود دارد که به شما کمک می کند از سفرهای آینده خود حداکثر استفاده را ببرید ، خواه برای کار یا تفریح (یا هر دو).
Information

مراحل واردات کالا از خارج از کشور

واردات کالا از کشورهای مختلف یک فعالیت تجاری و اقتصادی مهم می باشد که از دیرباز به منظور تامین نیازهای جامعه در میان جوامع مختلف رواج داشته است...